Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toto je fórum, kde lze vkládat příspěvky, podělit se se svou zkušeností, chatovat...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

123424243

(Davidununc, 12. 7. 2018 11:04)

1 https://adguardpc.ru/

Revolutional package XEvil 4.0 break of captchas more than 8400 types

(Helencrirl, 23. 6. 2018 14:41)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!


XEvil.net

New package XRumer 16.0 + XEvil breaking ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3

(Helencrirl, 21. 5. 2018 14:14)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Hi!

(JesuswouTt, 24. 4. 2018 14:44)

Hi!

BEST software for captcha breaking!

(MashaPaido, 11. 12. 2017 18:20)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Test, just a testTest, just a test

(Vemsmarieher, 10. 5. 2017 15:07)

code promo pmu

(3EddieImamp, 17. 1. 2017 13:19)

Le site pour vos paris gagnants

En France, on connait surtout le PMU pour les paris hippiques. Qui n’a jamais tenté sa chance au Quinté+ ? Mais le PMU, c’est n’est pas seulement les courses de chevaux. C’est simple, il n’y a pas meilleur site que PMU pour vos paris Hippiques, sportifs et poker !

PMU est même la deuxième entreprise de paris au monde avec 12 200 points de vente, 6 millions de clients, et 8 milliards d’euros reversés aux parieurs !

Le site vous permet d’avoir tous les résultats, et le programme avec les courses du jour et de demain. Mais ce qui nous intéresse ici ce sont les paris en ligne.paris sportifs pmu

Nos conseils pour parier sur le site de PMU

Pour économiser tout en pariant, il existe plusieurs moyens très simples. Tout d’abord à l’inscription, 170€ de paris vous seront offerts. Ensuite si vous souscrivez à la carte MyPMU+, jusqu’à 2% de vos paris vous seront offerts. Pour finir, nous vous conseillons également de consulter la page « promotions » du site, où énormément de cadeaux et de réductions vous seront offerts régulièrement.170€ offerts sur PMU

Contrôlez notre page régulièrement pour trouver un code promo valide chez PMU !

En plus du site web, l’application de PMU est extrêmement bien faite pour les paris hippiques.paris sportifs pmu

Elle vous donne toutes les informations dont vous avez besoin en direct pour parier au mieux avec un confort optimal.

Autre conseil utile, pour vos paris hippiques vous pouvez utiliser le service Allo Pari de PMU au 01 58 73 13 00. C’est l’un des moyens le plus pratiques pour parier en direct.

Pour toute autre question n’hésitez pas à appeler le service client au 3971.

Le meilleur du site PMU

Le PMU est la référence du pari hippique, on vous recommande d’aller sur l’espace dédié en priorité.Sur l’espace paris sportifs vous pourrez parier sur tous les principaux sports, tels que le football, le tennis, le basket ou le rugby (entres autres).Enfin, allez donc jetez un œil à l’espace Poker, le plus récent du site.Quelles sont les meilleures réductions à attendre

Si notre page vous aurez régulièrement un code promo PMU poker , ou un code promo PMU inscription, permettant d’avoir plusieurs centaines d’euros offerts. Ces offre et avantage PMU ne sont pas disponibles en permanence donc revenez régulièrement sur la page pour les avoir !

Přítel sahal na matku a sestru

(Aneta, 6. 2. 2013 12:08)

Dobrý den. Obracím se na Vás s prosbou o radu odborníka. Je mi 25 let,mám o půl roku mladšího přítele,žijeme spolu 8let.Vztah funguje,z mé strany někdy námitky,ale ze strany přítele vždy na 100%,tak je to i co se týká intimity. Nyní jsem se dozvěděla o rok staré záležitosti,kdy můj přítel sám od sebe navštívil matku nebo sestru a opakovaně se pokusil s nimi navázat nenápadně fyzický kontakt, tím způsobem, že jim na pohovce podstrčil ruku pod zadek.Matce tohle zopakoval i v autě, když řídil a ona seděla jako spolujezdec,také v mé nepřítomnosti.U sestry se pokusil dotknout se jí opět na hyždích,když mu natáčela vodu z kohoutku. Přítel se mi po dotázaní na věc přiznal,když jsem se ptala na motivaci,která kontakt vyvolala řekl,že mu přišlo vzrušující,že si to vůči nim může dovolit. Nevím, jak si to mám vyložit,nic víc jsme spolu neřešili,viděla jsem,že je mu líto,že to vím,ale nestyděl se. Přijde mi,že je i jindy dost kontaktní,ale většinou jen pod vlivem alkoholu a je to projev kamarádství,týkající se spíš mužské části našich bližších známých .Má moc rád kontakt s lidma i lidi ho mají rádi,je ochotný pomoct a co slíbí udělá.Je citlivý a velmi zábavný ve společnosti,doma bohužel méně. Nevím,jak si mám vysvětlit jeho potřebu takhle se chovat a myslím,že on sám taky ne. Jestli můžete poraďte mi jak mám postupovat,nebo pochopit. Vřele děkuji.

pro Renatu

(Verča, 23. 10. 2008 12:24)

Ahoj Renato,
pocity, které popisuješ moc dobře znám. A ,myslím si, že to MÁŠ těžké. Kdysy jsem se cítila jako uzavřená někde v kleci uvnitř sebe, křičela jsem ze všech sil a nikdo mě neslyšel, křičela jsem už to nezvládnu, mívala jsem pocit, že zničeho nic prostě upadnu, třeba někde na ulici, podlomí se mi pod všechnou tou tíhou kolena a já se prostě zlomím, ale nakonec se to nikdy nestalo. Všechnu tu tíhu jsem nesla sama a nikoho kolem mne ani nenapadlo, že potřebuju pomoc a podporu. Stejně jako jsem se naučila v dětství, kdy mě zneužíval můj táta, skrývat svoje pocity a potlačovat své potřeby, tak jsem v tom pokračovala i dále. Byla jsem naučena a přesvědčena o tom, že "MUSÍM BÝT SILNÁ a NEMÁM PROČ FŇUKAT, VŽDYŤ JSOU LIDÉ, KTEŘÍ JSOU NA TOM MNOHEM HůŘE". Říkala jsem si, vždyť se vlastně nic tak moc hrozného nestalo. Teď už vím, že stalo. Táta mi ublížil. Ranil mne, zanechal krvavé a otevřené rány, které se nezacelily a stále krvácí a bolí. Ta malá poraněná holčička ve mně potřebuje pomoc.
Bylo pro mne zcela neskutečné s někým mluvit o tom co prožívám a nebo, nedej bože, o tom, co se mi stalo v dětství. V krku se mi vytvořil knedlík a nepustil ven ani hlásku.
V televizi jsem jednou viděla pořad, kde mluvily ženy o sých zkušenostech se sexuálním zneužívání v dětství a vystupovala tam i terapeutka, která poskytovala pomoc v této oblasti. V pořadu také uváděli, že tato terapeutka má osobní zkušenost se zneužíváním a to byla natolik důležitá informace, že jsem se rozhodla ji oslovit. Měla jsem pocit, že ona je jediný člověk na světě, který mi může pomoci a pochopit, co se ve mně odehrává. Absolvovala jsem několikaletou terapii a musím říci, že dnes již můžu o svých zkušenostech mluvit, necítím se uzavřená a raněná, ale šťastná a spokojená a věřím, že se tak mohou cítit i všechny ostatní ženy a dívky, které v dětství někdo pokořil a zranil.
Toto je má odpověď na tvou otázku, zda "má někdo podobné zkušenosti?"
Píšeš, že ti tvá doktorka nedokázala pomoci. Já jsem si prošla terapií v Élektře (www.centrumelektra.cz), která mi pomohla postavit se na nohy a mohu ji vřele doporučit. Pokud jsi odjinud než z Prahy, mohu zaslat i kontakty na osvědčené terapeuty z jiných lokalit.
Píšeš také, že si nemáš s kým popovídat. I tento pocit znám. Velmi ráda si s tebou popovídám, stačí když napíšeš na toto fórum a nebo na kontaktní e-mail tohoto serveru.
Myslím, že tvůj příspěvek v tomto fóru je první krok k tomu učinit změnu. Myslím, že jsi odvážná a věřím, že napsat toto všechno pro tebe vůbec nebylo jednoduché. Držím ti palce a věřím, že dokážeš najít ztracené seběvědomí, vlastní cenu i spokojenost a zatočit s popisovaným zoufastvím.
I když z vlastní zkušenosti vím, že to není vůbec jednoduché.

Verča

vyrovnání sama se sebou

(Renata, 20. 10. 2008 22:11)

Přeji Pěkný večer,nebo kdy si tohle budete číst... Mám z vlastních,bohužel vlastních zkušeností problém co se týče sexuálního zneužívaní... Rodiče,presneji tedy mamča me od mala ucila,že na me nesmi nikdo druhy šahat,a kdyby se nekdy stalo,tak ji to mam rict. Ale ja tenkrat nevedela moc presne o co jde,vlastne jsem to jen odkyvala. od 7let me zneuzival muj bratranec a co bylo nejhorsi pripojil se k nemu i muj bratr. Ze zacatku jsem moc nechapala co se deje? proc to delaji? a ma to tak byt?jenže jak jsem rostla me pocity se míchali.Hrozne jsem plakavala,když u nas mel spat,a rodice nechapali proc,a stale ho davali do meho pokoje,protože nas dům byl malí. Nikdy je to nenapadlo a ja nikdy nenasla odvahu jim to rict.Pak najednou vse utichlo. a dal jsem to neresila. Pozdeji jsem si nasla kluka,jenže ten me o par mesicu na sve chate zneužil se zavolanym kamosem.Domů jsem prisla spinava,smradlava uplakana a pozde,takže jsem dostala jeste bitku. Nikdo se me nezeptal co se mi stalo,asi v tom zmatku jak se o me bali. Cítila jsem se strasne,pak jsem zacala premyslet o tom co mi stalo s mím bratrancem. Od te doby jsem na to myslela stale.... Jsem usmevavé holka,ráda vytvarim usmevy na druhych tvari,podporuju lidi kolem sebe. Ale já osobně,se cítím strasne sama a uplne jako jiny clovek,když jsem najednou nekde v soukromi od lidí. Mám pocit jako bych nemela žádnou cenu. Jako kus hadru. Zacalo to hodne srážet moje sebevedomi.S důverou jsem vyhledala pomoc,jenže moje doktorka mi vubec nepomohla a cele to jen zhorsila.Naši to vse už vedí,ale jako by to nikdy neexistovalo a ja se chovam porad spokojene,ale vubec tomu tak není...(zmínit se,ale o bratrovi,to nedokazu) jsem zoufala.A nemam,opravdu nemam s kym si popovidat. Treba to tak nezni,vím,že je tolik lidi na svete co maji i horsi problemy. Nechci se litovat,mozna moc fnukam.. =( ale mam to težke,moc... Musim toho tolik zvladnout a to všeobecne. Kdo ma tuhle zkusenost taky?

Doteky zla

(Verča, 13. 8. 2008 17:13)

Ahoj, v těchto dnech vyšla kniha Doteky zla aneb nezletilá milenka - autentická výpověď ženy, která byla sexuálně zneužívána svým otčímem. Zajímá mne, zda jste ji četli a jak ji hodnotíte? Právě ji čtu, takže své dojmy sdělím až ji dočtu. Nicméně, první mou poznákou je, že je škoda, že v knize nejsou nikde odkazy na možnosti pomoci ženám, které zažily něco podobného.

č.24

(Verča, 4. 7. 2008 15:29)

odkaz

(Verča, 4. 7. 2008 15:20)

tak odkaz nějak nefunguje, proto na www.respekt.cz v seci archiv lze najít č. 28 a článek se jmenuje "Svlékni se a mlč"

článek v Respektu

(Verča, 4. 7. 2008 15:18)

ahoj, jen pro zajímavost udávám odkaz na článek v Respektu č.24. Kde je velmi šetrnou a výstižnou formou zpracováno téma sexuálního zneužívání v kontextu případu pan "nevinného" Kulínského, včetně osobních příběhů žen, které se staly obětí. Odkaz je sice placený, ale časopis lze buď objevt někde v knihovně a nebo i těch 15,- Kč za to stojí.
http://www.respekt.cz/login.php?mes=no&odkudPoprve=%252Fclanek.php%253FfIDCLANKU%253D1289%2526fIDROCNIKU%253D2008

opožděné odpovědi

(admin, 29. 5. 2008 14:14)

Ještě bych se ti Aneto rád omluvil za opožděnou odpověď. Nejsem na internetu každý den, proto se odpovědi na otázky mohou protáhnout. Stránky jsou zatím koncipovány jako vzájemná svépomoc a nikoliv odborné poradenství, proto odpovídejte kdokoliv kdykoliv.

Re: problém

(admin, 27. 5. 2008 14:37)

Ahoj Aneto,
pokud cheš zůstat v anonymitě, můžeš zavolat na linku pomoci, kde můžeš vystupovat zcela anonymně: např. 800 155 555 a pohovořit si o svém problému (lépe řečeno o velmi poblematickém chování tvého bratra) s milými a vyškolenými pracovníky. Můžeš napsat také mail: pomoc@linkabezpeci.cz - vypadá to, že máš přístup na internet. Webová adresa, odkud mám tyto kontakty je: http://www.linkabezpeci.cz/webmagazine/kategorie.asp?idk=212

V přadě, že budeš jakkoliv potřebovat, můžeš psát i sem.

Přeju hodně štětí.


problém

(aneta, 22. 5. 2008 21:59)

Potrebuju pomoc jsem zneuzivana uz 6 let svým bratrem je to perverzní uchylák a kdybych to řekla rodičům prej mi ji natrhne tak ze na to nezapomenu kde mam hledatpomoc chci zustat v anonimite poslete reseni aneta z Rožnova

díky

(peppi, 6. 5. 2008 22:50)

Díky moc za ty kontakty. Zkusím tam zajít a napíšu, jak jsem dopadla. Teda pokud to ještě zvládnu.. Ale fakt moc děkuju.

Re: pomoc

(admin, 5. 5. 2008 21:22)

Ahoj, trochu jsem googlil. Myslím, že se můžeš obrátit na ostravské krizové centrum a požádat o radu: http://www.kriceos.cz/kontaktni_udaje.htm
Dobře vypadá i tohle psychoterapeutické sanatorium: http://www.ddz.cz/ i když to vypadá, že individuální psychoterapii nenabízejí.

pomoc

(peppi, 4. 5. 2008 23:05)

Ahoj,
hledám pomoc v Ostravě, nevím, na koho se tu mám obrátit... Díky moc!