Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toto je fórum, kde lze vkládat příspěvky, podělit se se svou zkušeností, chatovat...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hi! I love you!

(swskin.se, 30. 9. 2018 5:50)

Do you have a question or problem you want to share? Do you have some great advice to give from your own experience? Use this forum to ask for support and help other survivors and loved ones deal with issues after trauma.

Test, just a test

(masshal, 18. 9. 2018 4:18)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(hario, 12. 9. 2018 3:08)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(feran, 8. 9. 2018 6:55)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(vennnile, 8. 9. 2018 6:15)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(xaipheira, 5. 9. 2018 10:59)

Hello. And Bye.

Test, just a test

(eliali, 5. 9. 2018 6:06)

Hello. And Bye.

fff

(AaronImmut, 1. 9. 2018 17:16)

is it possible on netflix to watch Widows offline?

(RobertNon, 27. 8. 2018 20:39)

If you are 1 of those people who relished https://creed2full.com/ - Creed II full movie, this will be superior news for you, since the sequel to the popular franchise will be released in November of this yr, but nowadays the initially advertising visuals had been discovered.

In them you can see the protagonists Michael B. Jordan (Apollo Creed II) and Sylvester Stallone (Rocky Balboa), https://creed2full.com/ - https://creed2full.com/ who are portion of the movie directed by Steven Caple Jr.

The movie will keep on the Rocky saga, which this time will be centered on the son of Apollo Creed II and his convulsive daily life that takes location in between the fight in the ring, exactly where he will seek out to avenge the dying of his father. A prolonged street that will be hand in hand with Rocky Balboa.

Tessa Thompson, Florian Munteanu and the return of Dolph Lundgren as Ivan Drago are also part of the novelties it brings https://creed2full.com/ - Creed II

Tailored from the British tv https://widowsfull.com/ - Widows full movie collection of the identical name, McQueen co-writes this movie with Gillian Flynn, the famed creator of 'Gone Girl' and the new results of HBO, 'Sharp Objects'. The plot revolves about a tragedy that has an effect on not only the character of Viola Davis, but also people of Michelle Rodriguez, Cynthia Erivo and Elizabeth Debicki.

Liam Neeson, Manuel Garcia-Rulfo, Jon Bernthal and Garret Dillahunt engage in the husbands of the 4 protagonists who, all through a unsuccessful armed theft, are murdered. Following the reality, their Widows determine to stop the robbery not only for the cash at stake, but as a measure of survival.

Together the way, they will fulfill the figures of Brian Tyree Henry and Colin Farrell who, as https://widowsfull.com/ - https://widowsfull.com/ major antagonists of the movie, just take middle stage in this new growth. While there is no formal launch date for this aspect of the globe, 'Widows' Will be introduced in November in the United States. View the trailer right here

'Widows' Marks the triumphant return of Steve McQueen to the course just after the large good results of '12 Yrs of Slavery ', a movie that in 2013 won the Oscar for Best Picture. Six many years after the premiere, McQueen is completely ready to return to the ring, now, hand in hand with the very
https://widowsfull.com/ - Widows movie proficient Viola Davis.

Плитка Aparici

(WillardOvels, 21. 7. 2018 8:38)

Плитка Aparici
Перейти https://vplitka.com/catalog/plitka/ispanskaya-plitka/aparici/

123424243

(Davidununc, 12. 7. 2018 11:04)

1 https://adguardpc.ru/

Revolutional package XEvil 4.0 break of captchas more than 8400 types

(Helencrirl, 23. 6. 2018 14:41)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!


XEvil.net

New package XRumer 16.0 + XEvil breaking ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3

(Helencrirl, 21. 5. 2018 14:14)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Hi!

(JesuswouTt, 24. 4. 2018 14:44)

Hi!

BEST software for captcha breaking!

(MashaPaido, 11. 12. 2017 18:20)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Test, just a testTest, just a test

(Vemsmarieher, 10. 5. 2017 15:07)

code promo pmu

(3EddieImamp, 17. 1. 2017 13:19)

Le site pour vos paris gagnants

En France, on connait surtout le PMU pour les paris hippiques. Qui n’a jamais tenté sa chance au Quinté+ ? Mais le PMU, c’est n’est pas seulement les courses de chevaux. C’est simple, il n’y a pas meilleur site que PMU pour vos paris Hippiques, sportifs et poker !

PMU est même la deuxième entreprise de paris au monde avec 12 200 points de vente, 6 millions de clients, et 8 milliards d’euros reversés aux parieurs !

Le site vous permet d’avoir tous les résultats, et le programme avec les courses du jour et de demain. Mais ce qui nous intéresse ici ce sont les paris en ligne.paris sportifs pmu

Nos conseils pour parier sur le site de PMU

Pour économiser tout en pariant, il existe plusieurs moyens très simples. Tout d’abord à l’inscription, 170€ de paris vous seront offerts. Ensuite si vous souscrivez à la carte MyPMU+, jusqu’à 2% de vos paris vous seront offerts. Pour finir, nous vous conseillons également de consulter la page « promotions » du site, où énormément de cadeaux et de réductions vous seront offerts régulièrement.170€ offerts sur PMU

Contrôlez notre page régulièrement pour trouver un code promo valide chez PMU !

En plus du site web, l’application de PMU est extrêmement bien faite pour les paris hippiques.paris sportifs pmu

Elle vous donne toutes les informations dont vous avez besoin en direct pour parier au mieux avec un confort optimal.

Autre conseil utile, pour vos paris hippiques vous pouvez utiliser le service Allo Pari de PMU au 01 58 73 13 00. C’est l’un des moyens le plus pratiques pour parier en direct.

Pour toute autre question n’hésitez pas à appeler le service client au 3971.

Le meilleur du site PMU

Le PMU est la référence du pari hippique, on vous recommande d’aller sur l’espace dédié en priorité.Sur l’espace paris sportifs vous pourrez parier sur tous les principaux sports, tels que le football, le tennis, le basket ou le rugby (entres autres).Enfin, allez donc jetez un œil à l’espace Poker, le plus récent du site.Quelles sont les meilleures réductions à attendre

Si notre page vous aurez régulièrement un code promo PMU poker , ou un code promo PMU inscription, permettant d’avoir plusieurs centaines d’euros offerts. Ces offre et avantage PMU ne sont pas disponibles en permanence donc revenez régulièrement sur la page pour les avoir !

Přítel sahal na matku a sestru

(Aneta, 6. 2. 2013 12:08)

Dobrý den. Obracím se na Vás s prosbou o radu odborníka. Je mi 25 let,mám o půl roku mladšího přítele,žijeme spolu 8let.Vztah funguje,z mé strany někdy námitky,ale ze strany přítele vždy na 100%,tak je to i co se týká intimity. Nyní jsem se dozvěděla o rok staré záležitosti,kdy můj přítel sám od sebe navštívil matku nebo sestru a opakovaně se pokusil s nimi navázat nenápadně fyzický kontakt, tím způsobem, že jim na pohovce podstrčil ruku pod zadek.Matce tohle zopakoval i v autě, když řídil a ona seděla jako spolujezdec,také v mé nepřítomnosti.U sestry se pokusil dotknout se jí opět na hyždích,když mu natáčela vodu z kohoutku. Přítel se mi po dotázaní na věc přiznal,když jsem se ptala na motivaci,která kontakt vyvolala řekl,že mu přišlo vzrušující,že si to vůči nim může dovolit. Nevím, jak si to mám vyložit,nic víc jsme spolu neřešili,viděla jsem,že je mu líto,že to vím,ale nestyděl se. Přijde mi,že je i jindy dost kontaktní,ale většinou jen pod vlivem alkoholu a je to projev kamarádství,týkající se spíš mužské části našich bližších známých .Má moc rád kontakt s lidma i lidi ho mají rádi,je ochotný pomoct a co slíbí udělá.Je citlivý a velmi zábavný ve společnosti,doma bohužel méně. Nevím,jak si mám vysvětlit jeho potřebu takhle se chovat a myslím,že on sám taky ne. Jestli můžete poraďte mi jak mám postupovat,nebo pochopit. Vřele děkuji.

pro Renatu

(Verča, 23. 10. 2008 12:24)

Ahoj Renato,
pocity, které popisuješ moc dobře znám. A ,myslím si, že to MÁŠ těžké. Kdysy jsem se cítila jako uzavřená někde v kleci uvnitř sebe, křičela jsem ze všech sil a nikdo mě neslyšel, křičela jsem už to nezvládnu, mívala jsem pocit, že zničeho nic prostě upadnu, třeba někde na ulici, podlomí se mi pod všechnou tou tíhou kolena a já se prostě zlomím, ale nakonec se to nikdy nestalo. Všechnu tu tíhu jsem nesla sama a nikoho kolem mne ani nenapadlo, že potřebuju pomoc a podporu. Stejně jako jsem se naučila v dětství, kdy mě zneužíval můj táta, skrývat svoje pocity a potlačovat své potřeby, tak jsem v tom pokračovala i dále. Byla jsem naučena a přesvědčena o tom, že "MUSÍM BÝT SILNÁ a NEMÁM PROČ FŇUKAT, VŽDYŤ JSOU LIDÉ, KTEŘÍ JSOU NA TOM MNOHEM HůŘE". Říkala jsem si, vždyť se vlastně nic tak moc hrozného nestalo. Teď už vím, že stalo. Táta mi ublížil. Ranil mne, zanechal krvavé a otevřené rány, které se nezacelily a stále krvácí a bolí. Ta malá poraněná holčička ve mně potřebuje pomoc.
Bylo pro mne zcela neskutečné s někým mluvit o tom co prožívám a nebo, nedej bože, o tom, co se mi stalo v dětství. V krku se mi vytvořil knedlík a nepustil ven ani hlásku.
V televizi jsem jednou viděla pořad, kde mluvily ženy o sých zkušenostech se sexuálním zneužívání v dětství a vystupovala tam i terapeutka, která poskytovala pomoc v této oblasti. V pořadu také uváděli, že tato terapeutka má osobní zkušenost se zneužíváním a to byla natolik důležitá informace, že jsem se rozhodla ji oslovit. Měla jsem pocit, že ona je jediný člověk na světě, který mi může pomoci a pochopit, co se ve mně odehrává. Absolvovala jsem několikaletou terapii a musím říci, že dnes již můžu o svých zkušenostech mluvit, necítím se uzavřená a raněná, ale šťastná a spokojená a věřím, že se tak mohou cítit i všechny ostatní ženy a dívky, které v dětství někdo pokořil a zranil.
Toto je má odpověď na tvou otázku, zda "má někdo podobné zkušenosti?"
Píšeš, že ti tvá doktorka nedokázala pomoci. Já jsem si prošla terapií v Élektře (www.centrumelektra.cz), která mi pomohla postavit se na nohy a mohu ji vřele doporučit. Pokud jsi odjinud než z Prahy, mohu zaslat i kontakty na osvědčené terapeuty z jiných lokalit.
Píšeš také, že si nemáš s kým popovídat. I tento pocit znám. Velmi ráda si s tebou popovídám, stačí když napíšeš na toto fórum a nebo na kontaktní e-mail tohoto serveru.
Myslím, že tvůj příspěvek v tomto fóru je první krok k tomu učinit změnu. Myslím, že jsi odvážná a věřím, že napsat toto všechno pro tebe vůbec nebylo jednoduché. Držím ti palce a věřím, že dokážeš najít ztracené seběvědomí, vlastní cenu i spokojenost a zatočit s popisovaným zoufastvím.
I když z vlastní zkušenosti vím, že to není vůbec jednoduché.

Verča

vyrovnání sama se sebou

(Renata, 20. 10. 2008 22:11)

Přeji Pěkný večer,nebo kdy si tohle budete číst... Mám z vlastních,bohužel vlastních zkušeností problém co se týče sexuálního zneužívaní... Rodiče,presneji tedy mamča me od mala ucila,že na me nesmi nikdo druhy šahat,a kdyby se nekdy stalo,tak ji to mam rict. Ale ja tenkrat nevedela moc presne o co jde,vlastne jsem to jen odkyvala. od 7let me zneuzival muj bratranec a co bylo nejhorsi pripojil se k nemu i muj bratr. Ze zacatku jsem moc nechapala co se deje? proc to delaji? a ma to tak byt?jenže jak jsem rostla me pocity se míchali.Hrozne jsem plakavala,když u nas mel spat,a rodice nechapali proc,a stale ho davali do meho pokoje,protože nas dům byl malí. Nikdy je to nenapadlo a ja nikdy nenasla odvahu jim to rict.Pak najednou vse utichlo. a dal jsem to neresila. Pozdeji jsem si nasla kluka,jenže ten me o par mesicu na sve chate zneužil se zavolanym kamosem.Domů jsem prisla spinava,smradlava uplakana a pozde,takže jsem dostala jeste bitku. Nikdo se me nezeptal co se mi stalo,asi v tom zmatku jak se o me bali. Cítila jsem se strasne,pak jsem zacala premyslet o tom co mi stalo s mím bratrancem. Od te doby jsem na to myslela stale.... Jsem usmevavé holka,ráda vytvarim usmevy na druhych tvari,podporuju lidi kolem sebe. Ale já osobně,se cítím strasne sama a uplne jako jiny clovek,když jsem najednou nekde v soukromi od lidí. Mám pocit jako bych nemela žádnou cenu. Jako kus hadru. Zacalo to hodne srážet moje sebevedomi.S důverou jsem vyhledala pomoc,jenže moje doktorka mi vubec nepomohla a cele to jen zhorsila.Naši to vse už vedí,ale jako by to nikdy neexistovalo a ja se chovam porad spokojene,ale vubec tomu tak není...(zmínit se,ale o bratrovi,to nedokazu) jsem zoufala.A nemam,opravdu nemam s kym si popovidat. Treba to tak nezni,vím,že je tolik lidi na svete co maji i horsi problemy. Nechci se litovat,mozna moc fnukam.. =( ale mam to težke,moc... Musim toho tolik zvladnout a to všeobecne. Kdo ma tuhle zkusenost taky?